Organizator: Grupa MTP

Akademia Renowacji

11:00 - 19:00
Pawilon 6 (Strefa Akademii Renowacji)
Organizator: MTP Grupa
Akademia Renowacja jest strefą w której firmy zajmujące się odrestaurowywaniem pojazdów prowadzą wykłady i pokazy, poświęcone różnym etapom prac nad pojazdem. Fachowa wiedza prelegentów oraz ciekawe szkolenia z pewnością przyciągną osoby, które stoją przed wyzwaniem związanym z odnowieniem swojego wymarzonego klasyka.
Zobacz więcej

Giełda Pojazdów Zabytkowych

11:00 - 19:00
Pawilon 8 i 8A
Organizator: MTP Grupa
Giełda Pojazdów Zabytkowych to miejsce, gdzie zwiedzający mają okazję zakupić prezentowane samochody. Idealna okazja, aby spełnić swoje marzenie i wyjechać z targów upragnionym klasykiem.

Retro Tuning

11:00 - 19:00
Pawilon 5A
Organizator: MTP Grupa
Strefa Retro Tuningu to miejsce gdzie zwiedzający zobaczą samochody właścicieli, którzy postanowili zmodyfikować wybrane parametry swoich klasyków. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom auta mają nie tylko lepsze osiągi, ale także stają się wyjątkowymi i niepowtarzalnymi działami sztuki.

Strefa Militarna

11:00 - 19:00
Pawilon 7A
Organizator: MTP Grupa
Strefa dla fanów militariów to miejsce w którym zwiedzający znajdą opancerzone wozy, w tym samochód ciężarowy Studebaker US-6 z wyrzutnią BM-13-16 znany także, jako Katiusza. Wśród zaprezentowanych pojazdów można poznać również inne, ciekawe elementy militarnego wyposażenia, a także kupić wojskową odzież.

Złombol

11:00 - 19:00
Pawilon 7A
Organizator: MTP Grupa
Na stoisku zobaczycie m.in. Żuka, Fiata 125p i Poloneza, które potrafią dojechać w najdalsze zakątki świata. Będzie można do nich podejść, wsiąść, a nawet porozmawiać z ich właścicielami, który opowiedzą o przygodach, jakie ich spotkały!