en
pl
home

Tańsze bilety - sprzedawane są do 25.10.2018 do godziny 22:00

Nie może Ciebie zabraknąć! Kup bilet już dziś i przenieś się w czasie podczas Retro Motor Show 2018 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Bilety dostępne są online na stronie internetowej TICKETMASTERTIXER oraz stacjonarnie we wszystkich sklepach sieci EMPIK oraz kioskach RUCH.

Bilet Retro Motor Show upoważnia do wzięcia udziału w targach Hobby oraz Aqua Zoo.

thumbnail_kup_bilet_ticketmaster.png thumbnail_kup_bilet_tixer.png thumbnail_kup_bilet_empik-kopia.png thumbnail_kup_bilet-002.png thumbnail_kup_bilet-1.png thumbnail_kup_bilet.png

Tegoroczne targi Retro Motor Show odbywać się będą w dniach 26-28 października 2018. Nie zabraknie wielu nowych atrakcji, które będziemy ogłaszać na naszej stronie internetowej oraz Fan Page’u. Szykuje się niesamowity weekend pełen klasycznych, motoryzacyjnych wrażeń. W programie targów Retro Motor Show znajdziemy między innymi ekspozycję klasyków oraz  youngtimerów, pokazy napraw blacharsko-lakierniczych, metody napraw silników w pojazdach zabytkowych, wystawę pojazdów specjalistycznych, wojskowych, strażackich, motocykli, autobusów, rowerów, traktorów oraz spotkania z profesjonalistami z branży renowacji pojazdów zabytkowych i unikatowe szkolenia dla młodych adeptów tego cennego fachu. Jak co roku spotkasz u nas masę ciekawych ludzi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi klasycznej motoryzacji.

id_039_grafika_retro_motor_show_02_a-1-2

**Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie.

*** Parking w cenie biletu znajduje się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Śniadeckich.Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact